KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsgravyr 16152010
nr 1615 2010
Gunnar Norrman
(f. 1912), Sverige
Torrnålsgravyr, Signerad, numrerad 26/45, daterad -1980, Kvällsljus, 9x15 cm, yttermått inklusive ram: 51x41 cm
Gunnar Norrman, född 1912, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:50:39
17/4 03:38:35
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr